خبرنگاران 35 نفر از کادر درمانی قوچان به کووید 19 مبتلا شدند

به گزارش وبلاگ موزیکال، مشهد- خبرنگاران- سرپرست شبکه بهداشت و درمان قوچان گفت: 35 نفر از کادر درمانی بیمارستان حضرت موسی بن جعفر این شهرستان به بیماری کووید 19 مبتلا شده اند.

خبرنگاران 35 نفر از کادر درمانی قوچان به کووید 19 مبتلا شدند

داوود خوش شکن روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ موزیکال با گلایه از عدم رعایت پروتکل های بهداشتی توسط برخی از مردم افزود: این امر موجب افزایش تعداد مبتلایان به بیماری کووید 19 طی روزهای اخیر شده است.

فرماندار قوچان نیز گفت: این شهرستان از نظر شیوع کرونا در شرایط های هشدار و قرمز در نوسان بوده و جلسات مقابله با این ویروس به صورت مستمر برگزار و در چهارچوب سیاست های کلی و براساس شرایط جغرافیایی و فرهنگی تصمیماتی اخذ می شود.

هادی رجایی نیا افزود: یکی از مهم ترین رویکردها در قوچان کانون یابی این بیماری است که اگر کانون آلودگی وجود داشته باشد تصمیمات سختگیرانه برای آن محدوده اتخاذ میشود و در محل های دارای بیشترین آلودگی و ابتلا نظارت های کنترلی افزایش می یابد.

وی با بیان اینکه محدودیت ها با توجه به شرایط شهرستان به صورت بلندمدت یا مقطعی اعمال می شود ادامه داد: ایجاد محدودیت یا بستن صنوف تصمیم رضایت بخشی نیست و عمده تلاش ما به سوی فرهنگ سازی و افزایش حساسیت های مردمی برای رعایت پروتکل های بهداشتی است.

فرماندار قوچان گفت: همراهی مردم موجب می شود برخی محدودیت ها اعمال نشود و کمترین کار در این شرایط استفاده از ماسک در مراکز عمومی، دولتی، بازار و دیگر اماکن و رعایت پروتکل های بهداشتی، بهداشت فردی و فاصله گذاری اجتماعی است.

شهرستان 180 هزار نفری قوچان در 137 کیلومتری شمال غربی مشهد واقع شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران 35 نفر از کادر درمانی قوچان به کووید 19 مبتلا شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 35 نفر از کادر درمانی قوچان به کووید 19 مبتلا شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید